Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
KARL NORIN
född 1982
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Karl Norin 2013. Relief i mixed media, 115 x 88 cm.
145
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här