Kristina A. Elander, Twin Lady

Klubbat för:

4000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

KRISTINA ABELLI ERLANDER
född 1952
Twin Lady
Signerad och daterad Kristina Abelli-Elander 1998. Bemålade träskulptur, höjd 30 cm.

PROVENIENS
Schaper Sundberg Galleri

213

2016-05-19