Klubbat för:
75000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
LARS LERIN
född 1954
Gråväder
Signerad och daterad Lars Lerin -84. Akvarell på papper, 55 x 74 cm.
PROVENIENS
Galleri Benicke Brinken, Stockholm, inköpt 1985
218
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här