Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
LENA CRONQVIST
född 1938
Flicka i skål
Signerad, daterad och numrerad LC -99, 5/5. Brons, höjd 15 cm.
PROVENIENS
Galleri Arnstedt, Östra Karup
199
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här