Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
LOWELL NESBITT
USA 1933-1993
Tulip
Signerad och daterad L. Nesbitt 1980. Gouache, 102 x 75 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Moderna 1999-05-17 auktionsnummer 742
223
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här