Maison Jansen, sidobord, 1 par, Frankrike

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

MAISON JANSEN, sidobord, 1 par, Frankrike 1970-tal, svärtad metall och mässing i form av pilar, glasskivor, höjd 62, diamater 51 cm, smärre slitage

67

2016-05-19