Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
MAJA ROHWETTER
Tyskland, född 1970
Jbunkerblum
Signerad och daterad på baksidan Rohwetter 2000. Olja på duk, 97 x 140 cm.
PROVENIENS
Brändström & Stene, Stockholm
150
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här