Maja Rohwetter, Jbunkerblum

Maja Rohwetter, Jbunkerblum
Maja Rohwetter, Jbunkerblum
Maja Rohwetter, Jbunkerblum
Maja Rohwetter, Jbunkerblum

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MAJA ROHWETTER
Tyskland, född 1970
Jbunkerblum
Signerad och daterad på baksidan Rohwetter 2000. Olja på duk, 97 x 140 cm.

PROVENIENS
Brändström & Stene, Stockholm

150

2016-05-19