Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
MARTIN WICKSTRÖM
född 1957
Rosegarden-landskapet
Signerad och daterad på baksidan Martin Wickström 2004. Olja på pannå, 53,5 x 98 cm.
PROVENIENS
Galleri Göran Engström, Stockholm
129
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här