Martin Wickström, Rosegarden-landskapet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

MARTIN WICKSTRÖM
född 1957
Rosegarden-landskapet
Signerad och daterad på baksidan Martin Wickström 2004. Olja på pannå, 53,5 x 98 cm.
PROVENIENS
Galleri Göran Engström, Stockholm

129

2016-05-19