Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
MARTIN WICKSTRÖM
född 1957
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Martin Wickström 2005. Olja och assemblage på pannå, 22 x 24,5 cm.
PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö
120
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här