Mats Bäcker, Iggy Pop - Raw Power

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

MATS BÄCKER
född 1958
Iggy Pop - Raw Power, Dad's Dancehall i Malmö 1977
Signerad och daterad Mats Bäcker, numrerad 10/25. Seleniumtonad silvergelatin fotografi 2014, 88 x 64 cm.
Medföljande bok med verket på omslaget, Raw Power av Mats Bäcker, Stockholm 2012

283

2016-05-19