Meta Isæus-Berlin, Kranen till de sju dvärgarnas
Klubbat för:
6000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
META ISÆUS-BERLIN
född 1963
Kranen till de sju små dvärgarnas badkar
Signerad M.I-B och daterad på baksidan 2001. Olja på duk, 42 x 24 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Moderna, våren 2010, katalognr. 7
198
2016-05-19