Meta Isæus-Berlin, Sju små dvärgars handfat

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

META ISÆUS-BERLIN
född 1963
Sju små dvärgars handfat
Signerad och daterad på baksidan M.I-B 2000. Olja på duk, 24 x 61 cm.

197

2016-05-19