Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
MIQUEL BARCELO
född 1957
Tres Bodegones: Puerros, cebollas cuchillos y vaso
Etsning och akvatint, 1986, signerad och numrerad Barcelo 24/40.
S. 62,5 x 90 cm
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här