Niki De Saint Phalle, Nana

Niki De Saint Phalle, Nana
Niki De Saint Phalle, Nana
Niki De Saint Phalle, Nana
Niki De Saint Phalle, Nana
Niki De Saint Phalle, Nana
Niki De Saint Phalle, Nana
Niki De Saint Phalle, Nana
Niki De Saint Phalle, Nana

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

NIKI DE SAINT PHALLE
Frankrike 1930-2002
Nana
Signerad Rosenthal GERMANY Niki de St. Phalle numrerad 62/200, inpressat 1014. Polykromt bemålat porslin, höjd 12,5 cm.

222

2016-05-19