Ola Billgren, Dunkelt rum med slagbord

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

OLA BILLGREN
1940-2001
Dunkelt rum med slagbord
Signerad och daterad Ola Billgren -62. Olja på duk, 78 x 67 cm.

PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö

251

2016-05-19