Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
OLA BILLGREN
1940-2001
Självporträtt
Signerad och daterad Ola Billgren - 61. Olja på duk, 47 x 39 cm.
Självporträttet är målat ovanpå en målning utförd av konstnärens far, Hans Billgren.
249
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här