Ola Billgren, Självporträtt

Ola Billgren, Självporträtt
Ola Billgren, Självporträtt
Ola Billgren, Självporträtt
Ola Billgren, Självporträtt
Ola Billgren, Självporträtt
Ola Billgren, Självporträtt
Ola Billgren, Självporträtt
Ola Billgren, Självporträtt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

OLA BILLGREN
1940-2001
Självporträtt
Signerad och daterad Ola Billgren - 61. Olja på duk, 47 x 39 cm.

Självporträttet är målat ovanpå en målning utförd av konstnärens far, Hans Billgren.

249

2016-05-19