Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
OLOF INGER
född 1979
Sunset logic
Signerade och daterade Olof Inger 2012, 1/2 och 2/2. Aluminium, 39,5x51 cm.
210
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här