Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
OVE CARLSON
född 1950
Strip my mind
Signerad Ove Carlson. Akryl på duk, 80 x 180 cm.
Utförd 2011
PROVENIENS
Galleri Andersson/Sandström
235
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här