Klubbat för:
110000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
P G THELANDER
född 1936
Reklam för bracco blomkålskvarn
Signerad P G Thelander. Olja på duk, 105 x 132 cm.
UTSTÄLLD
P G Thelander, Lars Bohman Gallery, 2012
175
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här