Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
PAT STEIR
född 1940
Long vertical fall II
Signerad, daterad och numrerad Pat Steir -91, 18/20. Akvatintetsning, 135,5 x 76 cm
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
306
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här