Pat Steir, Long vertical fall II

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PAT STEIR
född 1940
Long vertical fall II
Signerad, daterad och numrerad Pat Steir -91, 18/20. Akvatintetsning, 135,5 x 76 cm
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund

306

2016-05-19