Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PATRIK ANDERSSON
född 1964
David Lynch
Signerad och numrerad på baksidan Patrik Andersson 5/10. Pigmentprint, 80x80 cm
Fotograferad för filmen The Straight Story, 1999
281
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här