Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PATRIK ANDERSSON
född 1964
Kate Moss 1992
Signerad och numrerad på baksidan Patrik Andersson 3/10. Pigmentprint, 64x80 cm
Fotograferad för omslag av W Magazine.
207
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här