Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
PATRIK ANDINÉ
född 1968
Utan titel
Signerad och daterad Patrik Andiné 97. Olja på duk, 81 x 58 cm.
PROVENIENS
Galleri Krister Fahl, Stockholm
151
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här