Patrik Andiné, Utan titel

Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

PATRIK ANDINÉ
född 1968
Utan titel
Signerad och daterad Patrik Andiné 97. Olja på duk, 81 x 58 cm.

PROVENIENS
Galleri Krister Fahl, Stockholm

151

2016-05-19