Poul Kjaerholm, "PK-31", fåtöljer, 1 par, E Kold
Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
POUL KJAERHOLM, "PK-31 ", fåtöljer, 1 par, E. Kold Christensen, Danmark, mattförkromat stål, lösa rygg- och sittdynor, klädda med svart skinn, höjd 70 cm, skinnet på sitsarna med skador, slitage, mindre tryckmärken
107
2016-05-19