Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, soffbord, Bo-Ex, Danmark 1960-tal, polerat stål, skiva i grönländsk marmor, höjd 43, 140 x 76 cm, smärre slitage
LITTERATUR
Bo-Ex, Produktkatalog.
83
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här