Rachel Howard, Frantz

Rachel Howard, Frantz
Rachel Howard, Frantz
Rachel Howard, Frantz
Rachel Howard, Frantz

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-70 000 SEK

RACHEL HOWARD
Storbritannien, född 1969
Frantz
Signerad och daterad på baksidan Rachel Howard 2008. Olja och blandteknik på duk, 122 x 152,5 cm
PROVENIENS
CCA Andratx, Andratx
(acquired directly from the artist)
Art Foundation Mallorca, Spanien
UTSTÄLLD
CCA Andratx, Mallorca Spanien

187

2016-05-19