Rachel Howard, Frantz
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-70 000 SEK
RACHEL HOWARD
Storbritannien, född 1969
Frantz
Signerad och daterad på baksidan Rachel Howard 2008. Olja och blandteknik på duk, 122 x 152,5 cm
PROVENIENS
CCA Andratx, Andratx
(acquired directly from the artist)
Art Foundation Mallorca, Spanien
UTSTÄLLD
CCA Andratx, Mallorca Spanien
187
2016-05-19