Richard Artschwager, Fractal
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
RICHARD ARTSCHWAGER
USA 1923-2013
Fractal
Signerad, daterad och numrerad Richard Artschwager 1987, 18/25. Formica-laminat på trä, ca 43 x 15 cm
PROVENIENS
Brooke Alexander Gallery, New York
Anders Tornberg Gallery, Lund
137
2016-05-19