Richard Prince, Shaun Calley´s Shoe

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

RICHARD PRINCE
USA, född 1949
Shaun Calley´s Shoe
C-print med signerat exemplar av boken Adult Comedy Action Drama), signerad, daterad och numrerad Prince 1995, 5/28, c-print monterat på diabond, 50x40 cm
C-print with signed copy of the book "Adult Comedy Action Drama", c-print on Alu-Dibond, signed, dated 1995 and editioned 5/26

133

2016-05-19