Roj Friberg, Kärleksakt

Roj Friberg, Kärleksakt
Roj Friberg, Kärleksakt
Roj Friberg, Kärleksakt
Roj Friberg, Kärleksakt
Roj Friberg, Kärleksakt
Roj Friberg, Kärleksakt
Roj Friberg, Kärleksakt
Roj Friberg, Kärleksakt

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ROJ FRIBERG
född 1934
Kärleksakt
Signerad och daterad RF -72. Blyerts och kolkrita på papper, 88 x 121,5 cm.

PROVENIENS
Galleri 69, Göteborg, inköpt av nuvarande ägare 1978

147

2016-05-19