Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ROY LICHTENSTEIN
1923-1997
Knock Knock
Serigrafi, 1975, signerad och daterad Rf Lichtenstein -75, med påskrift Reproduced from "Knock, Knock" 1961. Oramad.
S. 66 x 48 cm
LITTERATUR
Corlett, appendix 8
304
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här