Roy Lichtenstein, Knock Knock

Roy Lichtenstein, Knock Knock
Roy Lichtenstein, Knock Knock
Roy Lichtenstein, Knock Knock
Roy Lichtenstein, Knock Knock
Roy Lichtenstein, Knock Knock
Roy Lichtenstein, Knock Knock

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ROY LICHTENSTEIN
1923-1997
Knock Knock
Serigrafi, 1975, signerad och daterad Rf Lichtenstein -75, med påskrift Reproduced from "Knock, Knock" 1961. Oramad.
S. 66 x 48 cm
LITTERATUR
Corlett, appendix 8

304

2016-05-19