Klubbat för:
130000 SEK
Utropspris
100 000-150 000 SEK
RUSSELL YOUNG
Storbritannien, född 1960
Marilyn portrait
Signerad och daterad på baksidan 2011. Akryl, screenprint och diamond dust på duk, 157 x 121 cm
189
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här