Erik Riisager Hansen, skrivbord, Haslev, Danmark

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

ERIK RIISAGER HANSEN, skrivbord, Haslev, Danmark 1960-tal, jakaranda, fronten med lådor, etikettmärkt, höjd 71, 160 x 76 cm, mindre slitage

109

2016-05-19