Sigurd Persson, stolar, 6 st., Åry Stålmöbler

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

SIGURD PERSSON, stolar, 6 st., Åry Stålmöbler, formgivna 1966, oregon pine samt kopparrör, höjd 74 cm, slitage, mindre skador

27

2016-05-19