Spegel, Italien 1950-tal

Spegel, Italien 1950-tal
Spegel, Italien 1950-tal

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

SPEGEL, Italien 1950-tal, mässing och glas, etikettmärkt Illums Bolighus AS, höjd 79 cm, smärre slitage, glaset med mindre spricka
PROVENIENS
Inköpt på Illums Bolighus i Danmark.

41

2016-05-19