TIM ROLLINS & K.O.S. (Kids of Survival)

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

USA, född 1955
Untitled
Signerade och daterade TR + KOS 88. Sex stycken boksidor bemålade med guldfärg, vardera 20 x 13 cm.
Signed and dated. Metallic paint and ink on six bookpages.
(6)

226

2016-05-19