TIM ROLLINS & K.O.S. (Kids of Survival)
Klubbat för:
14000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
USA, född 1955
Untitled
Signerade och daterade TR + KOS 88. Sex stycken boksidor bemålade med guldfärg, vardera 20 x 13 cm.
Signed and dated. Metallic paint and ink on six bookpages.
(6)
226
2016-05-19