Tommaso Barbi, tillskriven, taklampa, Italien

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

TOMMASO BARBI, tillskriven, taklampa, Italien 1960-70-tal, 16 lövformade skärmar i mässing, höjd 100 cm, slitage

42

2016-05-19