Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
60 000-70 000 SEK
ULF ROLLOF
född 1961
Helvete
Signerad och daterad Rollof 2013. Floatglas och 9 mm revolverskott, 81,5 x 90 cm
277
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här