Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ULF TROTZIG
1925-2013
Gustav Mahlers promenad
Signerad på spännramen Ulf Trotzig. Olja på duk, 180 x 120 cm.
228
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här