Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ULF WAHLBERG
född 1938
Skrotbil
Signerad och daterad Ulf Wahlberg 70-71. Olja på duk, 100 x 79,5 cm.
252
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här