Ulrik Samuelson, I hårt väder

Ulrik Samuelson, I hårt väder
Ulrik Samuelson, I hårt väder
Ulrik Samuelson, I hårt väder
Ulrik Samuelson, I hårt väder
Ulrik Samuelson, I hårt väder
Ulrik Samuelson, I hårt väder
Ulrik Samuelson, I hårt väder
Ulrik Samuelson, I hårt väder

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ULRIK SAMUELSON
född 1935
I hårt väder
Signerad US. Signerad och daterad på baksidan Ulrik Samuelson 2014. Olja på duk, 140 x 140 cm
UTSTÄLLD
Ulrik Samuelson, Artipelag 2014

153

2016-05-19