Wolfgang Mezger, "Tobu", matbord, Walter Knoll

Wolfgang Mezger,
Wolfgang Mezger,
Wolfgang Mezger,
Wolfgang Mezger,
Wolfgang Mezger,
Wolfgang Mezger,
Wolfgang Mezger,
Wolfgang Mezger,

Klubbat för:

13000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

WOLFGANG C. R. MEZGER, "Tobu", matbord, Walter Knoll, 2000-tal, ek, höjd 74, diameter 160 cm, smärre slitage

28

2016-05-19