Klubbat för:
13000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
WOLFGANG C. R. MEZGER, "Tobu", matbord, Walter Knoll, 2000-tal, ek, höjd 74, diameter 160 cm, smärre slitage
28
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här