ZEVS, Liquidated YSL

ZEVS, Liquidated YSL
ZEVS, Liquidated YSL
ZEVS, Liquidated YSL
ZEVS, Liquidated YSL

Klubbat för:

11000 SEK

Utropspris

18 000-22 000 SEK

ZEVS
född 1977
Liquidated YSL
Färgserigrafi, 2014, signerad och numrerad Zevs 28/30, blindstämplar Idem, Paris samt Lézarts Urbains. Oramad
I. 80 x 46,5 cm S. 90 x 56 cm

310

2016-05-19