Klubbat för:
11000 SEK
Utropspris
18 000-22 000 SEK
ZEVS
född 1977
Liquidated YSL
Färgserigrafi, 2014, signerad och numrerad Zevs 28/30, blindstämplar Idem, Paris samt Lézarts Urbains. Oramad
I. 80 x 46,5 cm S. 90 x 56 cm
310
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här