A.K. Dolven, En annen historie

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

A.K. DOLVEN
Norge, född 1953
En annen historie
Signerad och daterad på baksidan A.K. Dolven 2009. Olja på aluminium, 21 x 30 cm.

73

2016-12-06