Alfred Boman, Celeb-winemakers hang-out
Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
ALFRED BOMAN
född 1981
Celeb-winemakers hang-out
Signerad och daterad Alfred Boman 2014. Akryl, sprayfärg, klisterlösning och emaljfernissa på duk och järnsmide, 300 x 220 cm (dukens storlek 192 x 147 cm).
PROVENIENS
Carl Kostyal, Isbrytaren, Stockholm
132
2016-12-06