Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ANDERS CLAUSEN
Danmark, född 1978
Untitled 6
Signerad och daterad på baksidan Anders Clausen 2011, digitalprint, 51 x 36 cm.
PROVENIENS
Hotel, London
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca, Spanien
150
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här