Anders Clausen "Untitled 6"

Anders Clausen
Anders Clausen
Anders Clausen
Anders Clausen
Anders Clausen
Anders Clausen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

ANDERS CLAUSEN
Danmark, född 1978
Untitled 6
Signerad och daterad på baksidan Anders Clausen 2011, digitalprint, 51 x 36 cm.

PROVENIENS
Hotel, London
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca, Spanien

150

2016-12-06