Andreas Kock, Stalker II

Andreas Kock, Stalker II
Andreas Kock, Stalker II

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

40 000-45 000 SEK

ANDREAS KOCK
född 1973
Stalker II
Signerad och numrerad på etikett Andreas Kock 5/15. C-print monterad på aluminium med passepartout och reflexfritt glas, 120 x 160 cm.

PROVENIENS
Link Image Art Edition, Stockholm

69

2016-12-06