Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ANDY WARHOL
1928-1987
Flash - November 22, 1963
Färgserigrafi, 1968, signerad och numrerad Andy Warhol 165/200.
S. 53 x 53 cm
LITTERATUR
Feldman-Schellman II.40
232
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här