Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
BARBRO ÖSTLIHN
1930-1995
17th William Street
Signerad och daterad Östlihn 1967. Olja på duk, 142 x 178 cm.
72
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här