Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
BERTRAM SCHMITERLÖW
1920-2002
Bussen
Signerad Schmiterlöw. Olja på duk, 67,5 x 83 cm.
204
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här