Bertram Schmiterlöw, Bussen

Bertram Schmiterlöw, Bussen
Bertram Schmiterlöw, Bussen
Bertram Schmiterlöw, Bussen
Bertram Schmiterlöw, Bussen
Bertram Schmiterlöw, Bussen
Bertram Schmiterlöw, Bussen
Bertram Schmiterlöw, Bussen
Bertram Schmiterlöw, Bussen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

BERTRAM SCHMITERLÖW
1920-2002
Bussen
Signerad Schmiterlöw. Olja på duk, 67,5 x 83 cm.

204

2016-12-06