Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
CANDICE BREITZ
Sydafrika, född 1972
Ghost series #4
Signerad och daterad Candice Breitz 1996, upplaga 1/3. C-print, 102 x 69 cm.
PROVENIENS
Roger Björkholmen gallery, Stockholm
165
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här